| beneamin a întrebat:

Salut Daca sunt in clasa 9 profil filologie dupa cat timp ma pot muta la mete-info?
Trebe sa dau ceva diferente? daca da la ce trebuie avand in vedere ca la mine in liceu profilul de filologie cat si cel de mate info sunt ambele cu intensiv engleza

2 răspunsuri:
| kzd a răspuns:

Da, trebuie sa dai niste diferente. Asta daca te muti dupa ceva vreme, dar daca te muti acum imediat fara sa fi inceput scoala nu dai nimic. pace!

| MoZila15 a răspuns:

Poti sa te muti dupa clasa a9-a si da exista niste conditii intreaba profesorii ei stiu sigur care sunt...