| Ciobanu_Oana_1997 a întrebat:

As vrea sa ma transfer de la filologie intensiv engleza la mate-info bilingv engleza in vacanta intersemestriala. Ambele profiluri sunt la acelasi liceu. Pot sa ma transfer acum? Trebuie sa dau diferente? Daca da, la ce trebuie sa dau diferente? Cum trebuie sa procedez? (PS : Am dat bilingvul la engleza)

2 răspunsuri:
| 1onut a răspuns:

Schimbare radicala filo-info. Ti-ai ratat cariera nu gluma happy
Te poti lejer fara nicio diferenta sau alte chestii... e doar o cerere. Intereseaza-te la scoala nu pe TPU.