| P13 a întrebat:

Salut,dagilor! Incurand este ziua iubitului meu, lui ii place foarte mult sa citeasca! I-am luat 5 carti si as vrea sa ii iau si acest tricou http://www.elefant.ro/......4-109.html ce parere aveti? Ma intereseaza in special culoarea:este frumos acel turcoaz sau merge mai bine negru?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Okay atunci. Este bine ca il cunosti atat de bine. Eu de exemplu nu cred ca as avea cu ce sa-l asortez ca sa dea bine. Port alte culori...

Felicitari pentru tot! Este foarte dragut cadoul.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Posibil sa nu ii placa culoarea.

| P13 explică (pentru darrio2007):

Ce culoare crezi ca ar merge mai bine?

| syd2 a răspuns (pentru P13):

Baietilor de obicei le sta cu negru, dar daca e o fire extravaganta ii va merge orice culoare. Ai putea sa-l intrebi ce culoare ii place.

| P13 explică (pentru syd2):

Am facut un colaj cu culori si l-am pus sa aleaga ce culoare ii place cel mai mult, a ales acel turcuaz, dar l-am intrebat daca ar purta asa ceva si mi-a spus"nu neapara" si asta m-a pus intr-o mare dilema!

| RainmakerX a răspuns:

Hey!

Foarte frumos cadoul, se vede ca este un cadou gandit pentru preferintele lui.

Totusi, oare ii place acea culoare?
Acel turcoaz nu merge asortat cu orice... fapt pentru care eu as opta pentru o nonculoare -alb sau negru. In situatia de fata cred ca albul merge mai bine intrucat iese mai bine in evidenta scrisul.

Este o parere pur subiectiva. Depinde foarte mult de personalitatea lui.

Succes!

| P13 explică (pentru RainmakerX):

Are doar pantaloni negri, toate perechile lui de blugi sunt negre si tocmai de aceea ma gandeam ca ar merge acel turcuaz!

| RainmakerX a răspuns (pentru P13):

Okay atunci. Este bine ca il cunosti atat de bine. Eu de exemplu nu cred ca as avea cu ce sa-l asortez ca sa dea bine. Port alte culori...

Felicitari pentru tot! Este foarte dragut cadoul.

| Astaeunnickname a răspuns:

Mai bine roşu, negru, alb sau gri. happy