| hardy1 a întrebat:

dau FUNDA+VOT

cand maresc filmuletele de pe youtube se vad niste liniute transparente care deformeaza imaginea

liniutele se vad la toate filmuletele, chiar si la cele HD la rezolutie maxima

pe alte siteuri NU am probleme, deci nu e din drivere, placa video, display etc. problema e doar pe youtube la calculatorul meu, pe ate calculatoare imaginea este foarte clara

am reinstalat adobe, drivere, am umblat la setarile de pe youtube dar nimic.

liniutele deformeaza si banda de jos unde arata cat mai este din videoclip, de unde se regleaza volumul deci clar nu e din videoclip

ce sa fac sa dispara?

1 răspuns:
| Ackles a răspuns:

Pune pauza la un video da clic dreapta si vezi ca este acolo o optiune care trebuie ori bifata ori debifata.