| hardy1 a întrebat:

dau FUNDA+VOT
cand maresc filmuletele de pe youtube se vad niste liniute transparente care deformeaza imaginea
liniutele se vad la toate filmuletele, chiar si la cele HD la rezolutie maxima
pe alte siteuri NU am probleme, deci nu e din drivere, placa video, display etc. problema e doar pe youtube la calculatorul meu, pe ate calculatoare imaginea este foarte clara
am reinstalat adobe, drivere, am umblat la setarile de pe youtube dar nimic.
liniutele deformeaza si banda de jos unde arata cat mai este din videoclip, de unde se regleaza volumul deci clar nu e din videoclip
ce sa fac sa dispara?

1 răspuns:
| addi90 a răspuns:

Schimba browser-ul, recomandat Internet Explorer. Daca la fel face verifica plugin-urile.