| anonim_4396 a întrebat:

De cateva zile incerc sa o conving pe mama mea sa-mi ia un catel de talie mica. Problema este ca, atunci cand voi incepe scoala, voi sta la camin si nu mai pot sa am grija de el. Iar ea spune ca are altele pe cap, iar un caine nu ii convine.
Ce sa fac sa o conving sa`mi ia un catel?crying Imi doresc foarte mult.:O3

Funda!

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

---> Acelasi lucru am patit si eu, doar ca eu nu o sa plec la un camin!

---> Daca vrei sa-ti ia un catel trebuie sa-i promiti ca : o sa fi mai cuminte, o sa ai grija de el atunci cand poti, o sa inveti mai mult si o sa iei note mai mari si alte lucruri de genu acesta.

. Asa o sa-ti ia un catel de talie mica. Sunt foarte draguti si foarte jucausi!
. Sper ca vei primi un catel!

Sper ca te-am ajutat! puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| Ded a răspuns:

Iti cumperi unul, ai grija de el cat poti iar apoi il duci la bunici in timpul scolii si cand o sa ai si tu tiimp o sa-l iei la tine love struck

| andreea171998 a răspuns:

Sa stii ca un caine nu se creste asa, ca vrei sa il ai.Sa stii ca este greu.Mai bine nu ti-l iei decat sa stai sa nu stii unde sa il lasi sau chestii de-astea.

| Gabrriela00 a răspuns:

Eu am strand 8 milioane si mi - am luat ctel, strange bani tocmai daca dureaza mult, eu am facut un stand, mi-a luat mullt sa-l fac din lemne dar am folosit o masa si... asa. Am vandut legume in strada avem gradina am facut 8 milioane si mi am luat caine. A fost amuant. Nu trebuie sa til cumpee ea. Daca nu o sa ai timp de el, plateste pe cineva u banii ramasi sa aiba grija de el. Te rog, funda! T eimplor nu am nici una