| andrada a întrebat:

de cateva zile sunt impreuna cu un baiat. Cand ne intalnim imi da un sarut mic pe buze si atat. eu sunt obisnuita cu saruturile mai lungi gen french kiss si cand incerc sa-l sarut asa face un pas inapoi. cum as putea sa-l sarut asa cum vreau?

Răspuns Câştigător
| AiEnmaYuuki a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el pentru a vedea daca nu cumva e ceva care nu merge. Poate lui nu-i plac asemenea saruturi, dar nu ai de unde sa stii daca nu il intrebiwinking. Sfatul meu e sa il intrebi si sa vorbesti cu el despre personal despre lucrurile intime care te indispun.Mult noroc

1 răspuns:
| Azµre a răspuns:

Ai răbdare cu el, nu-l forța dacă omul este mai timid lasă-l după o perioadă se va învâța.