| Bibanulmic23 a întrebat:

Salut de la un timp am inceput sa fumez. am citit pe multe site uri și am găsit că poți fuma mentă, am incercat și eu, am luat un filtru de la o țigară normală, cu o foaie de scris și cu ceai de mentă și am făcut o țigară, am fumat o și vreau să știu dacă se întâmplă ceva. Vreau sa mă las de țigările normale și sa fumez doar menta, se poate întâmpla ceva?

2 răspunsuri:
| Vinsieu a răspuns:

Mai rau decat cu tigarile normale, nu poate fi.

| nuisance a răspuns:

și iubitul meu a încercat menta și e bine. nu i s-a întâmplat nimic. el deja avea o problemă la plămâni din cauza țigărilor normale. încearcă să le eviți. am încercat și eu țigărie cu mentă dar nu mi-au plăcut așa că tot la țigări normale am ajuns