| Kassandra_9578 a întrebat:

Deci...Am de facut un proiect la scoala, mai bine zis un poster.Am nevoie sa imi spune-ti niste pareri sau sa-mi dati niste poze! Tema posterului este:,, Cartea"Dau funda +2 voturi de bine!

3 răspunsuri:
| roxycu a răspuns:

File:///C:/Documents%20and%20Settings/Raluca/Desktop/images%20(5).jpg

| roxycu a răspuns:

File:///C:/Documents%20and%20Settings/Raluca/Desktop/ima.jpg

| AnghelB a răspuns (pentru roxycu):

laughing
Trimite-i un mesaj si cere-i o adresa de e-mail. Si trimite-i poza. Asa nu vede nimic.
Vede doar ca ai userul din computer Raluca, ca ai imaginea pe desktop si cam atit.