| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a întrebat:

Deci.este un baiat in scoala cu cateva luni mai mare decat mine si el este la corul scolii si corul se tine la mine in clasa si se aduna toti acolo numai ca el este singurul baiat pentru ca toti ceilalti chiulesc...si azi mi-am dat seama ca e dragut pentru ca se holba la mine si nu prea era atent la profesoara si cand ma uitam si eu la el imi zambea si imi facea din mana. oare ma place?

Răspuns Câştigător
| Beatrice a răspuns:

fataaaaa normal! nu credeam ca ma exista asa baieti! wow! raspunde'i cu aceleasi gesturi! deci chiar e foarte tare! big grin

take care, Beatrice kiss

3 răspunsuri:
| Eu4EverX a răspuns:

Si care e intrebarea?

Daca vrei sa intrebi daca te place. e foarte posibilhappy

Succes:*

| rrarres a răspuns:

Daca se holba la tine sunt 2 raspunsuri:
1. Te palce(iubeste)
2.Se "uita prin tine"si nu te place dar daca zambea te place
Eu cred in nr.1.Succes!(nu m-ar deranja sa imi dai mie funditaXD)

| Яùxsi a răspuns:

Sa stii ca ii place de tinehee hee baga`l si tu in seama big grin