| JustMe_3798 a întrebat:

Salut, deci exact peste o saptamana imi fac ziua de nastere si vreau sa invit vreo cativa prieteni la o pizza, am doar o intrebare, ce sa facem ca sa n ne plictisim?

Răspuns Câştigător
| Dσℓℓу a răspuns:

Pai. Jucatzi carti, adevar sau provocare, faceti poze, invitai chiar si acasa la tine, faceti misto la telefon de altii cu nr ascuns( eu asa am facut de ziua mea), duceti`va prin parc si vorbiti. daca e zapada du-te pe o coasta undeva cu saniutza si batetzi`va cu zapada sau ceva de genu, vezi uh...Bafta si HAPPY BIRTHDAY!

1 răspuns:
| croissant a răspuns:

Mai bine iai invita la tine aksa sau poti sai duci la patinoar nusj e alegera ta happy