| Bogdytza2000 a întrebat:

Deunde pot cumpara un card Micro Sim din Timisoara pentru telefonul Sony Xperia S? Ca am fost la un magazin si a spus ca nu-mi da doar daca-l cumpar la abonament si eu am cumparat telefonul. Va rog sa raspundeti!

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu stiu in ce retea esti.Am vazut ca se poate daca faci un abonament pe un an fara sa cumperi telefon.

| Bogdytza2000 explică (pentru Salontanul):

Sunt in reteaua Orange.

| Salontanul a răspuns (pentru Bogdytza2000):

Exact. acolo am gasit informatia de mai sus. Trebuie sa mergi la o reprezentanta Orange si nu la un colaborator. Si la reprezentanta poti sa fii pacalita. Ca sa fac o portare de pe Vodafone pe Orange am fost la 3 magazine ca-mi dadeau informatii eronate.

| Bogdytza2000 explică (pentru Salontanul):

Sunt baiat ma laughing Bogdan-Bogdita cu a de la ala happy