| biencutza_7855 a întrebat:

Din cauza faptului ca mi se ingrasa parul din 2 in doua zile trebuie sa ma spal pe cap. Ce credeti ca ar trebui sa folosesc ca sa nu mi se mai ingrase atat de mult parul?

Răspuns Câştigător
| 123456 a răspuns:

Pfff si eu sunt la fel dar incearca sa nu te mai speli din doua in doua zile incearca macar dupa 3 zile. si mai e ceva ca sa ai par frumos stralucitor cand te clatesti pe cap punea in aceea apa cam o jumatate de cana de otet e foarte bun si eu fac la fel si nu-ti face probleme ca mirosul de otet nu ramane in par :d

3 răspunsuri:
| Adredemesconf a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie ca si tine! Trebuie mereu sa ma spal pe cap, pentru ca altfel arata urat si neingrijit. Vreau si eu cateva sfaturihappy
Te pup:*
O zi bunahappy!

| Robert5678 a răspuns:

E vara... S-ar crede ca ar trebui sa va spalati zilnic pe cap. E cald, mai transpiri, chiar si daca nu ar fi vara, ar fi bine sa va spalati zilnic, si voi va ingrijorati ca trebuie sa va spalati din doua in doua zile.

| FeTTiza a răspuns:

Hmmm...iti recomandam sampoanele Anti-gras, Clairifiant ori Antipelliculaire de la Kerastase - L'oreal Professionnel, care nu costa mai mult de 60 lei noi si pot fi folosite cel putin 2 luni, fiind foarte concentrate sau sampoane pentru volum care totusi ajutabig grinSucces.: Fundi:?