| cece1999 a întrebat:

Salut, doresc sa fac cunostinta cu un baiat pe net, dar nu stiu cum sa incep.
ajutati-ma va rog

4 răspunsuri:
| GabrielaIoana a răspuns:

Intri in vorba direct cu el, nu ai ce pierde. Parerea mea este sa nu o faci totusi, sunt baieti dubiosi pe internet...

| j1NNNx a răspuns:

Incepi cu BUNA, apoi lasi cuvintele sa curga din inima. O sa iti zica inima nu trebuie sa iti zicem noi

| lorena15 a răspuns:

Ex:hei,ma numesc..., nu ca nu ai vedea sus ( daca esti pe fcb) dar nah politeteabig grin si apoi incepi sa vorbesti de elbig grin

| alexutza02matza a răspuns:

Stiu pe cineva care si-a inceput relatia pe net. Respectiva persoana a facut in felul urmator: a inceput sa o urmareasca pe facebook, iar ea l-a intrebat de ce o urmareste, iar el i-a raspuns ca el credea ca ea il urmareste pe el... Asa a inceput totul. Apoi si-au dat seama ca au lucruri in comun, dar au inceput sa vorbeasca si pe afara subiectului, si au inceput sa se cunoasca. Deci cam asa s-a intamplat. Dupa ce mai vorbiti si voi despre SUBIETUL COMUN, ai putea sa incepi tu sa ii pui tot felul de intrebari despre el... la randul lui o sa te intrebe si el pe tine, si asa faceti cunostinta!