| Lorenna88 a întrebat:

Imi place de un baiat, iar el este foarte popular, si as vrea sa fac cunostinta cu el pe un site de socializare, si nu stiu cum sa incep sa fac cunostinta cu el
puteti sa-mi da-ti niste sfaturi?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| Phini a răspuns:

Pff. si daca-i popular care-i faza? laughing din cate stiu eu. astia mai "populari" pupati in. nu prea sunt buni ca iubiti/iubite. dar in special iubiti laughing
iti pierzi timpul cu astia. sunt usor de prinsi in plasa, dar dupa ce ii ai, iti dai seama ca nu ai nevoie de ei, ce uimire laughing

14 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

Scrie-i pur si simplu si vezi ce iti raspune, dar mai bine ar fi daca i-ai vorbi fata-n fata

| corbulalbrosu a răspuns:

Zici ca e popular? pai cu atat mai mult e normal sa i-o spui in fata pentru a vedea in direct modul in care va reactiona. Te asigur ca va aprecia curajul de a-l aborda pe el "idolul increzut" de catre o fetita anonima.

| Lorenna88 explică (pentru corbulalbrosu):

Multumesc de sfaturi la toti
dar totusi ce sa fac?

| Livelord a răspuns (pentru Lorenna88):

Ai uitat sa mentionezi varsta pe care o ai.

| Lorenna88 explică (pentru Livelord):

14 iar el 15

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Lorenna88):

Ceea ce te-am sfatuit nimic altceva. Orice alta abordare nu va avea sorti de izbanda.

| Neuronul a răspuns:

În loc să vă cunoaşteţi pe net, de ce nu încerci să vorbeşti cu el în viaţa reală?
Un simplu ''Bună, ce faci'' nu deranjează pe nimeni happy

| Lorenna88 explică (pentru Neuronul):

Ma tem de reactia lui pentru ca este popular

| Neuronul a răspuns (pentru Lorenna88):

Ştii proverbul ăla ''Cu frica şi cu ruşinea mori de foame!'' laughing
Sincer acum! Ce poate să se întâmple aşa rău?
Eşti doar politicoasă şi prietenoasă cu el happy
Dacă el nu îţi răspunde la fel şi va fi bădăran, înseamnă că nu merită efortul.

| Lorenna88 explică (pentru Neuronul):

Nu stiu, chiar nu stiu ce sa fac

| Phini a răspuns (pentru Lorenna88):

Pff. si daca-i popular care-i faza? laughing din cate stiu eu. astia mai "populari" pupati in. nu prea sunt buni ca iubiti/iubite. dar in special iubiti laughing
iti pierzi timpul cu astia. sunt usor de prinsi in plasa, dar dupa ce ii ai, iti dai seama ca nu ai nevoie de ei, ce uimire laughing

| Livelord a răspuns:

Cum adica popular, nu inteleg.
E putin mai destept decat ceilalti si stie sa le fraiereasca pe colegele tale naive?

| Lorenna88 explică (pentru Livelord):

Nu, are multi prieteni, are de toate

| Livelord a răspuns (pentru Lorenna88):

Ok, atunci ma poti considera si pe mine popular, ti se pare ca sunt altfel decat ceilalti?

| Lorenna88 explică (pentru Livelord):

Da