| Lenesu a întrebat:

Este adevarat: Daca urasc o persoana si dupa un timp incep sa ma indrogostesc de ea? de ex: eu urasc o fata dupa un timp ajung sa o iubesc?

Răspuns Câştigător
| aly a răspuns:

Mie mi s-a intamplat acest lucru. vorbesc serios. acea fata ma enerva si acum am ajuns sa o iubesc foarte mult. nu mint.

2 răspunsuri:
| Fireing a răspuns:

Nu neaparat. Asa e de obicei in filme, dar in viata reala nu este neaparat adevarat, se poate intampla, dar se poate s-o urasti in continuare. Sper ca te-am ajutat!

| Georgianaaaaa a răspuns:

Depinde si din ce motive o urasti. Daca urasti pur si simplu prezenta ei sau daca ti-a facut ceva anume care sa te supere sau sa te puna intr-o lumina proasta. E absurd sa crezi ca daca urasti pe cineva apoi iubesti pentru ca nu poti sa stii niciodata dupa un timp cum te intalnesti iar cu acea persoana si se va schimba situatia saaau esti asa de pornit incat iti pastrezi ura fata de ea.Aici joaca un rol important si caracterul tau dar si comportamentul fetei pe parcurs...deci cum se mai zice "timpul le rezolva pe toate" nu parerile multora sau mai bine spus inventiile lor.Sarbatori fericite!