| mykydutza00001 a întrebat:

Il urasc si il iubesc in acelasi timp...cum e posibil?

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E posibil pentru ca asa e cu dragostea asta, ne zapaceste mintea de numa

| Kazimir a răspuns:

Nu este posibil. Ești doar prea proastă (crede-mă pe cuvânt).

| ChangeYourLife a răspuns:

Cand spui ca il urasti, de fapt il iubesti happy dar este un idiot laughing

| Oana92 a răspuns:

Trebuie sa te hotarasti la unul din ele! In ciuda a tot ce cred unii aceste 2 sentimente sunt foarte apropiate unul de celalalte, sunt la fel de intense si te tin mereu aproape de celalalt, granita dintre ele e usor de depasit! Parerea mea e ca il iubesti, dar esti furioasa pe el.

| Inemes a răspuns:

Buna.
Nu stiu povestea, dar cred ca ai suferit pentru ce ti-a facut. Il urasti ca ai suferit din cauza lui dar totusi... inca il iubesti.
Cum e posibil? Pai... dragostea happy

| SuperGirl8 a răspuns:

Creca fiecare fata a simtit macar o data sentimentul asta laughing Da. poate vei spune ca sunt mica, insa gandesc ca o persoana matura. Am patit.o si eu. Il urasti cand iti face ceva ce te deranjeaza, il urasti cand te supara, il urasti cand uita de ceva important, il urasti pe moment. Insa, il iubesti in restul timpului. Il iubesti pentru toate momentele frumoase. Il iubesti pentru ca in rest, te face fericita. Cred ca ar trebui sa ti minte mai bine momentele fericite, nu cele rele. Bineinteles, asta daca nu a facut ceva foarte urat.

| Sinistratu a răspuns:

Da eu ma chinui cu problema asta de 1 an jumaterolling on the floor...

| Zooy_Rebeca_1992 a răspuns:

Grea provocare, ma crezi sau nu si eu am trecut prin asta. Ma enerva si il vorbeam de rau cu cea mai buna prietena. Dar cand ma lua in brate sau ma sarute eram cea mai fericita:X

Ar trebui sa te gandesti destul de bine la chestia asta, eu mi-am frecat creierii o luna laughing
Dar gandeste-te de doua ori aiainte de a lua decizia. Ai grija si iti urez multa bafta:*

| Duman_Yasmina_1989 a răspuns:

Buna..am si eu aceias problema da asta este de 2 zile il iubesc il si urasc cred ca faptul se datoreaza ca am cu el o relatie de 2 ani si abia acum am aflat ca are alt facebook si acolo avea convorbiri numai cu fete ...si sunt genul de fata foarte geloasa ..nustiu ce sa ma fac cu el.