| Ghiga_Anton_1995 a întrebat:

Este normal ca la varsta de 15 Ani sa am penisul lung de 21 cm?

Răspuns Câştigător
| vocea a răspuns:

Salut stimat utilizator, as incepe prin a iti spune ca marimea penisului tau este mult peste medie si asta este de bine pentru tine, fiindca mama natura te-a inzestrat, fetelor le-ar placea sigur.

| BlackRose03 a răspuns (pentru vocea):

Si cum le penertreaza? laughing

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Intrebarea asta e sa te lauzi?

| Ghiga_Anton_1995 explică (pentru Adry05):

Nu. Prietenii imi spun ca este prea mare pentru varsta mea.

| Adry05 a răspuns (pentru Ghiga_Anton_1995):

Pai si ce vrei sa-i faci? Sa-l tai? laughing Asta e, asa te-a lasat pe tine natura.

| BlackRose03 a răspuns:

Nu,e prea mare.Marimea medie a unui penis in erectie este undeva intre 12 si 15 cm, ceea ce inseamna ca un penis de 20 de centimetri este destul de mare si nu foarte comun.In Romania marimea medie e de 12, 73 cm, aproximativ... laughing

| Clockwork a răspuns:

E la misto ma, de unde 20 cm la 15 ani?
Daca chiar o ai atat fa poza cu o bucatica de hartie cu numele utilizatorului tau, ca dovada.