| anonim_4396 a întrebat:

Este ziua unei fete de care imi place. Face 15 ani si m-am gandit sa- dau un buchet de 15 trandafiri. Dar pe langa asta as vrea sa-i mai dau si altceva! ajutati-ma va rog!

5 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Eu îţi recomand haine sau bijuterii deoarece pe alea le poartă şi ştii că se foloseşte de ele.

| frostxtq a răspuns:

E un gest frumos, poti sa mai achizitionezi si un urs mare de plus sau bilete la cinema pentru voi doi. happy

| ImCalledLamă a răspuns:

Parfum, bijuterii, sau mai bine un card cu multi bani pe el laughing

| GYGYLATINO a răspuns:

Eu cred ca 15 trandafir e ceva prea mult zic mai intai iai un ursulet de plus si 3 fire de trandafir sau un fir de trandafir gestu conteaza ca daca e sa i dai 15 fire de trandafir eu sincer cred ca te va crede obsedat ca ti place de ea

| StefanAndrei99 a răspuns:

Stii macar daca simte ceva pentru tine?
Nu fi but si nu cheltui bani cu fara sa stii macar ce simte pentru tine.
Mai bune cumpara-i o ciocolata si un ursulet de plus sau ceva jucarie faina.
Nu merita sa ii cumperi 15 trandafiri...