| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si am o problema unui baiat valodea(20ani) ii place de mine si mie nitel dar imi place de el deoarece el seamana cu un alt baiat vadim (18 ani). Valodea (20ani) mi-a propus sa ne sarutam dar eu cum vreau sa-i spun da imi aduc aminte de vadim(18ani) ce sa fac sa-mi iau inima in dinti si sa-l sarut sau nu?

Răspuns Câştigător
| yanly a răspuns:

Ascultati inima. dar am observat ca inima spune vadim(18 ani), deci...

5 răspunsuri:
| MonkeY a răspuns:

Pai sarutal pe care o iubesti! doar cu asta poti rezolva problema. funda/?

| 009 a răspuns:

La cine ti mai mult? lasate purtata de valhappy

| aaaa12345 a răspuns:

Sarutai pe toti

| AlexBpm a răspuns:

Ramai la Vadim

| Galea_9292 a răspuns:

Nu incerca sa te lasi prada sentimentelor lui, incearca sa faci dupa bunul tau plac.