| anonim_4396 a întrebat:

Eu am 14 ani si am o problema unui baiat valodea ii place de mine (20 ani)si mie imi place de el nitel dar imi place pentru ca el seamana cu un alt baiat vadim(18ani) pe care il iubesc dar el ii la armata si nu stie de asta, baiatul cela care are 20 ani mi-a propus sa ne sarutam dar eu cum vreau sa-i spun da imi aduc aminte de vadim si nu stiu ce sa fac, sa-mi iau inima in dinti si sal sarut sau nu?

Răspuns Câştigător
| JustShadows a răspuns:

Buna!happyUite parerea mea angels, cred ca in primul rand ar trebui sa fii sincera cu tine, si sa afli pe cine placi, pentru ca daca te saruti cu persoana nepotrivita nu ar fi tocmai fericire totala.Cred ca ar trebui sa vorbesti cu acel baiat de 18 ani, si daca si el te place e ok, pentru ca nu poti avea certitudinea ca cel de 20 te place intr-adevar sau vrea sa stea cu tine doar pentru niste saruturi...Ai grija de tine!happy

2 răspunsuri:
| SeNyS a răspuns:

laughing esti penala."i-ati inima in canini"si saruta-l

| cezy9693 a răspuns:

Ioi domne dapi u ai 14 ani totusi nu-s cam mari pentru u? unu la armata si alalalt 20 de ani...in fine nu rasp ca sa te critik pana la urma si la coada e decizia ta deci daca chiar il iubebesti pe baiatu ala vadim a trebui sa ast si sa nu faci vreo prostie care dupacea sa o auda de la alti si sa creda lucruri despre u!tongue deci parepea mea este ca daca nu-l iubesti asa de tare doar totusi ai doar 14 ani ai putea sa te comb cu valodea si poate vei fi mai fericita altefel ramai singura pana vine vadim din armata si spune-i ce simti pentru el daca nu stie deja big grin mult noroc!