| Ally a întrebat:

Eu n-am avut cosuri, mereu am avut tenul fin dar a inceput sa-mi iasa cate unul apoi acum am multe si mici mai ales pe frunte, am incercat multe chestii sa scap de ele da nu-mi dispar deloc. Ce sa fac sa scap de ele si sa am tenul fin ca inainte?

6 răspunsuri:
| CrazyGirl2 a răspuns:

Ai breton? daca ai se explica cosurile de pe funte

| Mikyduts a răspuns:

Faptul ca ti-au aparut cosurile este un semn ca te-ai maturizat. Nu te speria, ba mai mult, nu ti-as recomanda sa folosesti tot felul de uleiuri sau creme pe tenul tau. Mai bine intrebi un specialist. Sau poti merge chiar la farmacie unde iti vor spune ce crema este buna pentru tenul tau. Atentie! Nu o folosi in cantitate mare. Nu cred ca ai vrea sa ai tenul ca al Oanei Zavoranu asa-i? Multa bafta!:*

| AncutsaAlexutsa a răspuns:

Foloseste crema speciala pentru cosuri happy.

Sau date cu ulei de masline happy. Cel din cipru este foarte bun :*

Baftaa >big grin

| Ally explică:

Cu ulei de masline am incercat da nu mi-a folosit, nu era din cipru
ca n-am de unde

| Ally explică:

Am avut breton, stiu ca e din cauza aia da vreau sa scap cumva de ele si n-am numai pe frunte, am si pe fata

| Paula1148 a răspuns:

Dale cu un tampon pentru fata inmuiat in spirt sau ceva spiros si se vor usca dar daca ai breton taiel