| constantin_1992 a întrebat:

Eu sunt un baiat ma numesc constantin si vreau sa-mi caut o prietena care sa o iubesc si care sa ma iubeaska.
care vrea sa facem cunostinta sa-mi scrie numele de profil pe odno?
sau nr de tel.

4 răspunsuri:
| Ingerash a răspuns:

Ne suntem la matrimoniale...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu te superi constantin,
dar nici un baiat serios nu isi cauta fete pe internetlaughing)
si nici o fata serioasa nu-ti raspunde la propundere
eu nu cred in chestile ca poti sa cunosti pe cineva pe internet, este o totala aberatie big grin
daca vrei sa o cunosti o fata sa o iubestilaughing) lasa calculatorul de o parte, si iesi afara, si prietena citez:" care sa o iubesc si care sa ma iubeaska"laughing)

deci mult succes:*

| irinathebest a răspuns:

Stupiddddddddd si daca vrei o iubita scrie si tu ceva despre tine :varsta inaltime nu stiu descrieteeee!

| constantin_1992 explică:

Am17 ani si 1m, 76cm