| Nykoletttta a întrebat:

Iubesc un baiat si prietena mea se da la el ce sa fac sa nu se mai apropie de el dar nu as vrea sa ii spun vreau sa ma ajutati sa caut o alta solutie multumesk;*

Răspuns Câştigător
| d3nisa202 a răspuns:

Sincer, e destul de greu sa rezolvi problema aceasta fara sa ii spui. Va crede ca ii vrei numai raul si esti geloasa, etc. Mai bine ii spui treptat, cat poti tu de frumos. Ajungeti la o intelegere... Explica-i ca-l iubesti si tii ft. mult la el, si sper ca va intelege :* oricum nu lasa un baiat sa distruga o prietenie! Bafta:*

1 răspuns:
| Ina93 a răspuns:

Sincer ar trebui sa vorbesti cu ea. daca e cea mai buna prietena a ta ..si sa lamuriti situatia big grin