| anonim_4396 a întrebat:

Salut, exista vreon site unde da informatii, despre oameni, unde locueste nr, de tel, si restul. Sau vreon site unde pot afla un anumit student unde invata, mersi mult dau funda fara griji,( la politie cin se intimpla ceva cu tine, doar nu umbla pe drumuri si intreaba despre tine, au baza de date cu toate acestea, am nevoe si eu amu)

1 răspuns:
| 6DuckMeJesus a răspuns:

Nu exista un site public pentru asa ceva, dar poti face altfel. Exemplu, la companiile private este obligatoriu sa faci o declaratie de avere publica, unde vezi numele respectivului, a fiecarui membru din familie, venituri pe fiecare membru, eventual masina luata cu banii jos sau in rate, casa etc.
Pentru numar de telefon... poti incerca sa cauti numele pe romtelecom ca sa-ti zica numarul de telefon. Pentru IP ( implicit si locatia aproximativa ) poti sa-i ceri id-ul, intri in cmd, net stats si vezi si ip-ul happy