| anonim_4396 a întrebat:

Salut, exista vreon site unde da informatii, despre oameni, unde locueste nr, de tel, si restul. Sau vreon site unde pot afla un anumit student unde invata, ma mult dau funda fara griji

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu exista site-uri publice cu toti oamenii si toti studentii, multi nici macar nu sunt pomeniti pe internet. Baza de date privind evidenta persoanelor nu este publica. Daca te intereseaza o anumita persoana trebuie sa-l cauti cu numele si prenumele si daca figureaza pe internet o sa-ti apara cu ce exista. Numai bine!

| darrio2007 a răspuns:

Nu este.Tie iti trebuie un site de scriere a limbii romane.

| tsevaoth a răspuns:

Ce,esti spion?

| unBaiatDulcik69 a răspuns:

Nu. Funda?