| VladN17 a întrebat:

Salut,fac in decembrie 18 ani și nu prea am idee ce sa fac la majorat sau cum ar trebui sa fie,nu as vrea ceva elegant, mai mult de fun și chill.O sa fim cam 7-10 persoane și nu prea știu ce să fac,mă gândeam să mă duc la paintball că oricum nu am fost niciodată și că ar fi fun și după sa mergem la ceva local sa îl închiriez și după nici nu am idee ce as putea face ca activități,dar va fi destul de frig in decembrie cred și nu știu cât de bună ar fi ideea cu o paintball, câteva persoane zisese că e o idee interesantă,altele că mai bine mergea sa închiriez un local ceva și atât.Un prieten zisese că va face in club și încă unul că va închiria o cabana ceva. Sincer mă tot gândesc, dar chiar nu am idei și timpul trece și mie că după nu mai găsesc nimic dacă nu rezerv din timp. Bugetul meu e cam între 1000-3000 de lei maxim. Vreo idee unde as putea face și ce activități?

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Te incurajez sa faci ceva fun fiindca te vei plictisi toata viata de petreceri elegante la restaurante fancy.Paintball suna bine, iar lumea are nevoie si de mancare, deci da, ar trebui sa inchiriezi de pe acum un local.Tu fa ce vrei, e petrecerea ta, nu te compara cu altii.Din punctul meu de vedere in club doar freci banii pe bautura si nu va auziti deloc daca vrei sa socializati.Acum na, depinde si de grupul tau, ce preferinte sau mai bine zis ce personalitati au.Have fun!