| dana_5450 a întrebat:

Vreau o idee de fapt m-ai multe despre MaJoRaTul MEU care va avea loc in decembrie nu stiu ce se poate face ...adica nu am fost pana acum la nici un majorat de fata ...si nu stiu ce activitati sar face? voi ce spuneti? unde si ce sa fac? in ce local din constanta?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pana in decembrie mai e.

| cuteandfunny a răspuns:

Eu nici nu stiu daca-l fac pentru ca ziua mea e pe 28 decembrie si majoritatea nu prea sunt in bucuresti atunci deci nu stiu... De ex poti sa faci karaoke, 7 minute in rai,...

| natalia_4512 a răspuns:

Ai putea sa mergi cu prietenele intr-o discoteca si sa te distrezi pe cinste,dar fara alcool... Dupa care mergeti la vreo plaja pe noapte, stind la rug cu muzica si ceva de baut cu un frigarui, si crede-ma ca va fi super...