| MihaiAndronescu123 a întrebat:

Imi place de o fata care e cu mine in clasa, vorbesc cu ea aproape in fiecare zi pe whatsapp si facebook, am nr ei de telefon, dar nu am sunat-o niciodata( ea mi-a dat nr ei). Credeti ca ii place de mine?

2 răspunsuri:
| Blackrose101 a răspuns:

Nu am de unde sa stiu daca ii place de tine doar din cauza ca ti.a dat numarul ei de telefon. Poate vrea doar sa fiti prieteni.Trebuie sa fii mai atent la ea ca sa iti dai seama. Uita.te la limbajul corpului si la privirea ei atunci cand se uita la tine.

| marinelaella a răspuns:

Hello! Pai,s-ar putea sa te placa,sau s-ar putea numai sa te considere cel mai bun prieten al ei si atat! Daca ai prins-o cumva ca se uita la tine daca tu faci orice, sau spui o gluma, sau daca tot timpu e in preajma ta, atunci s-ar putea sa te placa. Da-mi mai multe detalii si poate o sa te pot ajuta. A, cati ani ai?