| MihaiAndronescu123 a întrebat:

Imi place de o fata, e cu mine in clasa, vorbim aproape in fiecare zi pe facebook, ea mi-a cerut nr de telefon.De unde imi dau seama daca ma place? Credeti ca ma place?

2 răspunsuri:
| NemNUZ a răspuns:

Daca ti-a cerut numarul inseamna ca ori se lasa foarte usor ( cea ce nu prea cred ) ori mai simplu vrea doar sa aiba numarul tau. Invit-o la un suc, cu pretextul: sa iti explice un exercitiu. Nici daca vine nu esti sigur ca te place. Nu poti sti daca o fata te place nici macar cand te saruta laughing

| Avilla20 a răspuns:

Pai ai putea sa iti dai seama dupa comportamentul ei cand e cu tine, faci o comparatie cum se comporta cu tine si cu altii.Eu zic sa-i dai numarul de telefon, si surprinde-o! Bafta happy