| florinflorin14 a întrebat:

Salut, imi place de o fata...dar nu ne cunoastem si problema e ca pe fb nu intra, pe mes la fel iar in realitate nu stiu cum sa o abordez, mi-e cumva frica, poate se sperie sarac laughing Sfaturi. ceva? Multumesc

Răspuns Câştigător
| madycumada a răspuns:

Foloseste-ti privirea si zambetul. Uita-te la ea si daca te observa, zambeste-i. Fa asa ceva timp si apoi cand mai treci pe langa ea, spune-i un : Buna, ce faci? Nu are de ce sa se sperie.

2 răspunsuri:
| Less_Ray_1990 a răspuns:

Imposibil sa se sperie decat daca esti nebun incearca sa afli despre ce ii place sa deschideti o conversatie etc

| Allexinno1988 a răspuns:

Salut, in primul rand incerca sa afli daca are aceleasi sentimente fata de tine cum simti tu pentru ea apoi da ii place de tine va ceda avansurilor tale si veti fi impreuna pana atunci incerca sa fi cat mai mult timp cu ea bafta