| Aggares a întrebat:

Salut, îmi place de o fată din clasa a-7-a, o sa para ciudat ce o sa zic 'Am fost cu ea impreuna acum vreo 3 ani dar ne-am despartit, acum mi-am dat seama ca inca o plac 'iubesc ', oare ce sa fac? Astept raspunsuri 'scuze daca nu e prea clar ce am spus; )) Dau funda!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te si spune-i in fata ce simti si cum iti raspunde asa si intelege ce vei face mai departe, o vei iubi sau nu. Insa nu deveni obsedat ca un prieten de-al meu

| Aggares explică:

M-da asa ceva rolling on the floor

| Andrew1Me a răspuns:

Acum 3 ani? Adica in clasa a4-a? rolling on the floor)))))))))