| Marco1 a întrebat:

Salut.
Imi place de o fata din clasa de la mine. Stiu ca si ei ii place de mine pentru ca mi-a zis o prietena de-a ei si reiese si din comportament dar imi este teama sa fiu cu ea deoarece cred ca vor comenta colegii si nu imi place sa fiu subiect de barfa. Sunt mai timid.
Ce ma sfatuiti sa fac?

2 răspunsuri:
| ubydubydu a răspuns:

Pai fi mai subtil vorbeste cu ea in afara orelor.Trebuie sa-ti faci curaj, si daca tu o placi si ea te place nu conteaza ce spun colegii, fi un pic indiferent.Succes!

| loveforyou98 a răspuns:

Pai ar trebui sa lasi timiditatea pentru ca eu cred ca nu merita sa o pierzi pe respectiva fata pentru niste barfe de care nu ar trebui sa iti pese ...Si inca un sfat :fa tu primul pas (fetelor le place asta )