| cristian12criss a întrebat:

e o fata la mine in clasa care imi place mult si nu stiu ce sa fac.ea mereu rade la glumele mele ma ia de obraji o iau si eu o duc acasa impreuna cu niste colegi dar nu stiu ce sa fac

Ps are 14 ani si eu la fel

2 răspunsuri:
| piticelm a răspuns:

Heeeiii ghici ce ai putea sa faci? sa ii spui ca o placi si gata.Nu te mai complica cu alte lucruri, este clar ca si ea te place daca te dragaleste, plus ca te lasa sa o si duci acasa.Succes!

| YourDeath a răspuns:

Ce sa faci?! Oare ce? Sa nu o mai bagi in seama toata viata...straight face Spune-i direct ca iti place de ea.