| ionutflorin123 a întrebat:

Salut, imi place de o fata in tramvai, de cand a inceput acest an scolar o vad in acelasi tramvai, primele zile din scoala nu prea am observat-o dar intr-o zi m-am uitat la ea si ea la mine pentru 1 secunda si dupa s-a uitat in alta parte. De atunci a inceput sa-mi placa de ea,... de obicei tramvaiul e destul de plin si sta langa prieteni. Ei de obicei o fata cateodata cand urc o vad si alta data nu, dar cand o vad cateodata o prind ca se uita la mine si eu m-am uitat la ea si m-a prins. Odata cand am urcat in tramvai s-a uitat la mine, cred nu sunt sigur, a zambit sau a ras si dupa i-a zis ceva prietenei ei. Chiar nu stiu cum sa ma bag in seama mai ales au trecut deja 2 luni si tramvaiul e destul de plin, ar fi ciudat dar se da jos deobice la aceeasi statie la care ma dau si eu dar cand ma dau jos ma vede si nu ma baga-n seama.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Păi și ce vrei să facă? să vină să sară pe tine?
încearcă și tu să găsești un motiv să te bagi în seamă când coborâți.

| rovion a răspuns:

Dacã e de-o vârstã cu tine du-te! Pentru cã nu ai cum sã pierzi ce nu ai avut corect? Dar îmbracãte cu o cãmaşã, blugi şi un sacou(dar nu cel care îl ai de la modelul de la şcoalã/liceu) Baftã!

| ionutflorin123 explică (pentru rovion):

Lol nu))) esti ciudat si e mai mica cu 3 ani cred

| rovion a răspuns (pentru ionutflorin123):

Ai zis "îmi place de o fatã în tramvai"