| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Îmi place foarte mult de o colega și din comportamentul ei mi se pare ca și ei ii place de mine, însă am aflat oarecum de la niste prietene care ar ști de la ea ca de fapt nu ii place și nu știe cum sa îmi zică asta. Eu nu i-am zis niciodata concret ca o plac, voi ce ziceți sa ii zic?
Nu prea am incredere in mine, sunt complexat foarte mult de cicatricile și semnele care mi au rămas de la acnee și chiar nu știu ca sa fac.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebuie sa risti, sa-i zici daca vrea sa iesiti altfel nu ai de pierdut

| Antopuff a răspuns:

Nu cred ca ai ce sa pierzi daca ii spui

| Andreiomul a răspuns:

Fă ceea ce simți, frate. Nu te mai lăsa complexat de defecte, sunt normale și până la urmă ele te fac special. Dacă ea te acceptă așa cum ești e foarte bine, dacă nu e la fel de bine, căci ai oportunitatea de a găsi pe cineva care chiar o face.

| bjwoqoqk a răspuns:

Eu as zice sa ii spui ca iti place de ea. Daca faci asta, nu o sa pierzi nimic, poti doar sa castigi, daca spune ca si ei ii place de tine. O sa fie aceeasi daca nu ii spui deloc, sau ii spui si ea zice ca nu ii place de tine, deci, nu ai pierde nimic. Mult noroc!