| raf1998 a întrebat:

Salut imi place foarte mult de o fata are 16 ani e mai mica cu un an decat mine dar sunt foarte timid si nam curaj sa vorbesc cu ea si nu stiu daca ea ma place sau ce gandeste despre mine, ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| Suck a răspuns:

Petrece mai mult timp cu ea... cu timpul te vei obisnui cu ea si vei incepe sa vorbesti mai deschis.

| RaduTN a răspuns:

Daca n-ai curaj sa vorbesti cu ea fata in fata, incearca sa vorbesti cu ea pe facebook.

| LadyLari a răspuns:

Pai, folosestete de un prieten ca sa afli sentimentele ei pentru tine. Chiar daca ai putea sa iti dai seama prin comportamentul ei in preajma ta, de ex : incearca sa iasa in evidenta, sa te impresioneze, sa para mai amuzanta si se uita la tine mereu laughing sti... schimbarea comportamentului e des intalnit. Sper ca te-am ajutat :3