| proorocul a întrebat:

Salut imi place o fata care e destul de simpatica si nu m-am bagat cu ea in seama dar am observat ca de foarte multe ori cand trec pe langa ea pe strada sau la scoala se uita la mine e un semn ceva?)))

Răspuns Câştigător
| imitatiedeom a răspuns:

Bineinteles ca e un semn, si ea vrea sa faca acelasi lucru. Sincer nici nu stiu ce mai astepti!

4 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Poate te simpatizează. Intră în vorbă cu ea. Vezi ce e de capul ei. Nu se știe. Poate se leagă o idilă. Baftă!

| WOLF9 a răspuns:

Da e foarte probabilwinking du-te si vb cu ea nu ai nimic de pierdutwinking

| HelloMyNameIsBrilliant a răspuns:

Buna, eu sunt fata si cand imi place un baiat mereu ma uit la el cand il vad, deci poate te place happy

| selena23 a răspuns:

Normal ca e un semn acea fata te simpatizeaza foarte tare dar nu e sigura ca te place fa tu primul pas daca o placi si fa-o sa iti spuna si ea ca te place ai grija poti sa o pierzi!