| anonim_4396 a întrebat:

De multe ori cand trec pe langa o fata, ea se uita la mine si incepe sa zambeasca.E un semn ca ma place?

Răspuns Câştigător
| Dinu_Rares_1998 a răspuns:

Da! sau pentru ea tu insemni ceva! depinde de comportament! daca vrei mai multe informati intra pe : https://www.youtube.com/watch?v=aQZUsYzkPW8&t=6s poti cauta mai multe informati pe canal! Funda? PLS!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da!

| Yon1470 a răspuns:

Tinand cont ca, zambeste si nu te injura sau vreun blestem periculos, poate ai noroc si chiar esti simpatic, da-te-n Doamne iarta-ma!

| KindKid17 a răspuns:

Daca da doar semnul asta, nu inseamna ca te place, ci doar ca ii esti simpatic, iar daca te-ai baga in seama cu ea, ar putea iesi ceva happy

| anonyymuusss a răspuns:

Da

| Denisya a răspuns:

Eu când vad un băiat frumos si vad ca se uita la mine zâmbesc din instinct daca îmi place. daca nu ma uit urat.laughing