| MrSnow a întrebat:

Îmi poate spune și mie cineva un site de socializare unde pot cunoaște fete din apropiere dar să nu fie cu taxe ca pe Badoo sau YouLove?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dar de eisit la o plimbare sa agati ceva fete, nu ai luat in calcul? Este total fara bani....in plus, se zambeste pe gratis!

| MrSnow explică (pentru Violleta2022):

Nu prea am așa mult timp, plus că eu nu prea zâmbesc și nu sunt nici o frumusețe de băiat

| XcostiX a răspuns:

Nu exista astfel de site-uri de socializeze in sensul in care vrei tu, dar, poti incerca totusi pe ori care site de socializare.