| lavinutzzzzzzzzzzza a întrebat:

Salut, imi puteti da si mie niste idei despre ce sa scriu intr-o scrisoare adresata unui prieten, in care-i povestesc o aventura.

1 răspuns:
| CuRcUbEuInRoZeNdRoZ a răspuns:

Poti sa incepi asa:
Drag x,
Azi a fost cea mai frumoasa zi din viata mea.
Mi-am facut o noua prietena care ma intelege...Asta nu inseamna ca noi doua nu mai suntem ca inainte si ca te-am uitat; nu este asa;
azi am mers impreuna sa culegem diferite specii flori pentru ora de biologie.Imi este foarte dor de momentele cand eu si cu tine faceam acest lucru.
Aceasta fata se numeste Andreea; are parul lung si negru ca abanosul, ochii mari, caprui si foarte frumoasa!
abia astept sa te intorci din tabara si sa fim din nou o echipa...dar pana atunci voi fi cu Andreea.
Cu drag a ta prietena X;
'sper ca te-am ajutat'fundita?sad:*happy