| hackerr a întrebat:

Imi puteti da si mie niste statusuri de postat pe facebook? dar sa fie cool si smechere (P:S) sunt baiat! Funda.

Răspuns Câştigător
| RockRox a răspuns:

Hei laughing paii acestea :
-Cea mai buna **** mi-o face gura lumi.
-Daca s-ar vinde lenea as fi bogat...

-Am hotarat sa duc un mod sanatos de viata - mi-am cumparat bicicleta, acum dupa tigari si bere ma duc cu bicicleta
-Da, tată! M-am trezit deodată
Între rău şi bine, prins în partea-ntunecată,
Pe străzile astea care n-au suflet vreodată
Unde derbedeii-ţi pun pistolu'-n ceafă
-Lumea are dreptul sa-si dea cu parerea despre alegerile mele iar eu am dreptul sa ma pis pe parerea lor.
-Nu incerca sa te impotrivesti, sunt prea VIP ca sa-mi rezisti!
-Aud vorbe parșive despre mine. Și continua bârfa! Dar când ajunge la mine bârfa... Își cere scuze târfa!
-Chiar de-ar fi greu, tot aș zâmbi și chiar dacă aș fi plină de probleme, tot aș glumi! Pentru că știi... viața e grea și lumea e rea, cum aș putea să rezist? dacă nu m-aș purta așa...
-Nu sunt aici pentru tine, nu sunt aici pentru cineva, sunt doar pentru mine, mă odihnesc în singurătatea mea...

Sorry, decat pe acestea le-am gasit laughing