| anonim_4396 a întrebat:

Ceva statusuri smechere, cool, funny, va rog :* Multumesc anticipat :* >Fundaabig grin<

Răspuns Câştigător
| Bella12 a răspuns:

Am ramas aceeasi eu si spun Sunt capabila de orce acum Am un avantaj in fata voastra Concurati cu mine nu imi pasa!

FeNoMeNaLa.DeLok BaNaLa.DeMeNTzIaLa.ChIaR FaTaLa. 0rIGiNaLa si SeNzUaLa Nu CrEzI K Sunt ReAlA!?

Foarte Frumos! Treci Prin Fata Mea Cu Târfa Ta. Miraculos.Dar Si Periculos.Nu Te GândeSti Oare? OdatA Si Odata Iti Vei Cere Iertare. Unde Va Fi Orgoliu Tau De Baiat Mare?

Nu te blestem sa morii Te blestemm sa te insorri Sa te insorii sa fii iubittt.Da sa nu fi Fericit…Sa-ti apara in viss…Numai Chipuu meuSi atat

calca`ti pe orgoliu si raspunde`mi la intrebare daca te kalk si eu pe inima ce zici? te doare

Chestia haioasa la acest status este ca, in momentul in care realizezi ca acest text este fara sens, este prea tarziu pentru a te opri din citit.laughing)
Frunza verde / Rug de mur / Deranjezi…. o iei in cur! "
Date domne La o Parte Sta cristiana In Fata ca poateetongue
Ma *** o lene sa tastez…
Cu ocazia zilei nationale a oamenilor ocupat … mars in gatu` matii ca am treaba!
¦Ma uit la luna… te vad pe tine…. ma uit la soare…. te vad pe tine…. ma uit in departare…. te vad pe tine…. DA da-te dracu din fata mea odata!
Daca vrei sa vorbesti cu mine? 1 leu
Ma balacesc… DND ca te stropesc
Azi m-am dus si eu la biserica. Cand ma uit la cucoana de langa mine.isi aprindea tigara. Doamne! sa scap berea din mana nu alta
Mananc.Nu tastez cu gura plinalaughing)
De treci codrii de arama nu te costa nici un ban de treci pragul de la crama dai salariul pe un an…
Fetele imi bat in geam… si n-aud. am termopan
am 1000 d fete Una pentru prieteni, restul pentru zdrentselaughing
StAu MeReU iN fata VoAsTrA sH`i La ToAtE vA dAu ClAsA VoI mErEu Ma CoPiAtZi Si Nu puteti sa ma eGaLaTzI

1 răspuns:
| deeeaa819 a răspuns:

Hei tu frumoasa din padurea adormita.Nu adormi tu definitiv sa scapam de o vita?