| Coriii a întrebat:

Salut, imi puteti spune daca aparatul Canon 1000d filmeaza?

11 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

Da filmeaza. Daca esti posesoarea unuia felicitari mi se pare chiar bun

| Coriii explică (pentru cristiiiiiii):

Multumesc. dar tot nu ma ajuta. daca nu imi spune si mie cineva daca filmeaza...

| LauriK_9092 a răspuns:

Da

| Resurrection a răspuns:

Da filmeaza. puteai sa cauti informatii despre el pe google.

| Coriii explică (pentru Resurrection):

Am mai spus ca am cautat... si nimic. si daca tot zici ca filmeaza unde gasesc si eu in aparat? am cautat si nu gasisi

| Yumeno a răspuns:

Da filmeaza

| Coriii explică (pentru Yumeno):

Ouuu,multumesc frumos, nu stiu ce m'as fi facut fara raspunsul tau. Am vazut si eu ca mi'au raspuns 3 oameni ca "da filmeaza" dar cum. in fine ma descurc.

| Coriii explică (pentru Alexandru_Sisoe_1996):

Priete.ne ce te face sa crezi ca nu am cautat. mars dracu daca nu stii. Am pus intrebarea asta pentru cei care au un aparat ca acesta.

| Alexandru_Sisoe_1996 a răspuns:

Si da, filmeaza

| Alexandru_Sisoe_1996 a răspuns:

Filmeazawinking