| St3F4n a întrebat:

Salut imi puteti spune si mie niste seriale (orice fel)

Răspuns Câştigător
| Omerta47 a răspuns:

Melittlelioness are niste gusturi de duzina, in schimb lovelife99 ti-a recomandat niste seriale bune, desi unele sunt mai mult de p*zde. Adaug Breaking Bad, The Sopranos, The Big Bang Theory, House M.D., How I Met Your Mother, That 70's Show. Sunt niste seriale excelente, foarte bine cotate. Iti recomand sa le verifici, chiar daca decizi sa nu te uiti la ele. Daca cauti ceva de animatie, The Simpsons, Futurama, Family Guy, South Park sunt baza. La anime-uri nu ma uit dar mi-a zis un prieten ca One Piece e fain cand esti spart. Toate cele bune si spor la vizionat! happy

7 răspunsuri:
| melittlelioness a răspuns:

The vampire diaries
one tree hill
the secret circle
the oc
teen wolf

Funda?

| mamatatasibunica a răspuns:

The Secret Circle/The Vampire Diaries/Game of Thrones/True Blood/Hart of Dixie/The Client List/Ringer/Pretty little liars/Gossip Girl/Two and a half man/The Mentalist/Supernatural/Grey's Anatomy/Doctor Who/New girl/Dexter. FUNDA?

| Drugs a răspuns:

Supernatural; prison break; pretty little liars[asta nu stiu daca iti va placea.e mai mult de fete laughing]the vampire diaries; true blood..sau..te poti uita la "Tanar si nelinistit" rolling on the floor ca ala nu se va termina niciodata

| St3F4n explică (pentru Drugs):

laughing)rolling on the floor siguur tanar si nelinistit big grinrolling on the floor

| Drugs a răspuns (pentru St3F4n):

E cel mai bunwinking Niciodata nu se terminawinking [Si nu cred ca se va termina curand rolling on the floor]

| covrigeisarati a răspuns:

Cougar town. mie imi place la nebunie.

| St3F4n explică:

Toate care mi le-ai zis is niste cacaturi straight face
imi plac serialele ca awkward.suburgatory weeds