| Jacqueline7 a întrebat:

Salut.In Naruto Shippuden Sakuta il admira pe Sasuke sau pe Naruto mai mult?

2 răspunsuri:
| Anne250502 a răspuns:

Sakura la placut intotdeauna pe Sasuke, iar cand a plecat la rugat pe Naruto sa il aduca inapoi, iar Naruto a jurat ca o va face si nu a renuntat niciodata. Intre timp Sakura a realizat ca se baza prea mult pe Naruto si pentru un timp a spus ca nu il mai iubeste pe Sasuke ci pe Naruto caci el era cel care o sutinea si o proteja in timp ce Sasuke o parasise. Atunci Naruto a respins-o spunand ca de fapt ea doar se prefacea ca il iubeste cand in adancul inimii tot pe Sasuke il iubea si ca el nu poate accepta iubirea falsa.Desi nu se vede inca il iubeste putin pe Sasuke, dar il apreciaza foarte mult pe Naruto ca pe un frate. Ea este gata sa il omoare totusi pe Sasuke pentru a proteja satul. Am citit in manga ca acum se da lupta contra lui Sasuke. Eu iubesc Naruto. Sper ca te-am ajutat! Funda?

| jbigjigjbijb a răspuns:

Pe naruto deoarece Sasuke a plecat din sat, iar Naruto o protejează pe Sakura