| anonim_4396 a întrebat:

Salut in ultima vreme am mici deficiente de vorbire.Adica pur si simplu zic "pentru ce" eu zic "petrrî. pentru ce!?". De ce oare? Si sunt mai nervos. Poate fi de la faptul ca am avut o perioada in care ma culcam la 8-9 dimineata?

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai nevoie mare de odihnă și dacă nu apare nicio ameliorare mergi la medicul de familie.
Pa, pa.

| prizeFTW a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Daca ma bazez pe medicul de familie, ajung rau de tot.Ii cer o trimitere la dermatolog si-mi zice "dar ce-ti trebuie tie dermatolog la 15 ani" :-J