| anonim_4396 a întrebat:

Salut,
intrebare pentru fete, dar pot sa raspunda si baietii:
Am parul drept (lins) si nu prea imi place straight face mai mult fetele au parul drept. Exista vreun sampon care face parul sa nu mai fie drept sau ceva de genul? Trucuri, orice? Mersi.

Răspuns Câştigător
| iull_1544 a răspuns:

Salut! Am o prietena care are aceeasi problema si a incercat o gramada de sampoane dar nici unul nu a functionat. S-a tuns in trepte si cat de cat mai are volum dar ii arata mult mai bina parul drept, netuns. Incearca sa ti-l tapezi daca nu vrei sa te tunzi. Sper sa te ajute ceva din ceea ce ti-am zis. happy

| BaiatulDePeTPU a răspuns (pentru iull_1544):

Salut,
pana la urma m-am tuns, iar la tuns mi-a spus ca daca las parul sa creasca mai mare atunci poate ar arata mai bine.Mersi de sfat.

2 răspunsuri:
| ssmilexD a răspuns:

Incearca un sampon care iti ofera mai mult volum parului, va arata mult mau bine happy.