| paul55 a întrebat:

Salut, la metin2.ro cum sa fac sa am mult noroc la pescuit ca am undita +5 si vraja carma dau funda raspuns bun.

Răspuns Câştigător
| Kr5 a răspuns:

Nu exista noroc la pescuit e imbunatatire doar si se face cu undita cat mai buna +5,+6,+7....etc sau cu cartea pescarului sau cum se numeste din item shop pentru 7 zile sau cat era nu mai tine bine minte sau cauta pe youtube un hack fishbot ff bun se numeste m2bob daca vrei dar ai grijabig grin (funa?)