| paul55 a întrebat:

Salutare, la Metin2.ro cum sa fac sa imi pice multe scoici ca am pescuit cam 3 randuri de pesti si nu mia picat nimic si aveam vraja carma ce sa fac dau funda raspun bun

Răspuns Câştigător
| Eus3b1u995 a răspuns:

Fish bot. happy

| paul55 explică (pentru Eus3b1u995):

Pai eu cred ca fish botu e prea complicat

5 răspunsuri:
| raresstietotcevrei a răspuns:

Bagi un hack de drop happy Sincer nici eu nu am prea gasit dar daca ai nevoie da-mi add pe mess: andreicanr

| raresstietotcevrei a răspuns:

Bagi hack de drop happy Adauga pe mess: andreicanr
(scuze daca scriu a doua oara nu imi apare daca am scris sau nu)

| paul55 explică (pentru raresstietotcevrei):

Pai eu nu vreau hak

| paul55 explică (pentru paul55):

Si eu am dat raspunsul asa in gluma s i sper s a nu va suparati ok